Jste zde

Domů

Odkazy související s Krétou

Krétská pláž Elafonisi
Pláž Elafonisi, Kréta

Máme zájem o spolupráci [1] s kvalitními weby o Krétě, řeckých ostrovech, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Stránky plné zajímavých informací a hlavně osobních zkušeností z cest na Krétu lze nalézt na stránkách, které píše Yuhů. Krétu sám několikrát navštívil a jeho stránky jsou velmi obsáhlé. Věnuje se dokonce takovým záležitostem, jakými jsou krétské kočky nebo třeba smetiště.

Pokud vás zajímá Kréta a dovolená, určitě se nezapomeňte podívat na nabídku last minute zájezdů od českých cestovek.

I brzda českého internetu Plaváček má stránku týkající se Kréty. Na jeho stránkách naleznete popis pobytu na Krétě v roce 2005.

Diskusní fórum cestovatelky.cz nemá zvláštní sekci, věnovanou Krétě. Ta je rozebírána v rámci diskuse o celém Řecku spolu s dalšími ostrovy a samozřejmě pevninskou částí.

Chcete-li poznat Krétu nejen pohledem turisty, trávícího většinu času na pláži, podívejte se na nabídku poznávacích zájezdů do Řecka. V programu mnoha z nich, hlavně těch zaměřených na řecké ostrovy, má Kréta své nezastupitelné místo.

Last minute zájezdy Kréta včetně údaje o částce, kterou můžete nákupem zájezdu na poslední chvíli ušetřit, najdete spolu s dalšími informacemi na webu e-zajezdy.cz. Ten je zaměřen na zájezdy domácích pořadatelů a pochopitelně nechybí ani velice žádané zájezdy last minute.

Další cestovatelské fórum sice není tak bohaté na informace, jako předcházející, ale zase má zvláštní oddíl, zaměřený výhradně na povídání o Krétě.

Pokud netrváte výhradně na Krétě, podívejte se na last minute dovolená Řecko, kde kromě Kréty najdete i další řecké ostrovy a ostrůvky a pochopitelně i pevninské Řecko. Zájezdy do Řecka jsou pořádány českými cestovními kancelářemi, které se na Řecko specializují.

Hlavně faktografické informace a reálie o Krétě najdete též na české mutaci Wikipedie.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Kréta na Facebooku

Chania

19.02.2018 - 23:00

RainEast-northeast, Light air, 1.0 m/s12°C

0.3 mm srážek

Tlak: 1013.3 hPa

Heraklion

19.02.2018 - 23:00

Partly cloudySouth, Light air, 1.3 m/s13°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.7 hPa

Ierapetra

20.02.2018 - 00:00

Partly cloudyNorth-northeast, Light air, 0.4 m/s14°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.7 hPa

Předpověď počasí na yr.no.