Jste zde

Domů

Ubytování

Nabídka hotelů a jiných zařízení na ostrově Kréta

Hotel Porto Elounda Golf & Spa Resort, Elounda

Hotel Porto Elounda Golf & Spa Resort na Krétě

Poloha

5-hvězdičkový hotel Porto Elounda De Luxe Resort se nachází na klidném místě, v severovýchodní části řeckého ostrova Kréta.

Je postaven přímo u moře, u lehce se svažující soukromé písečné pláže. Patří k němu i sesterské hotely Elounda Peninsula a Elounda Mare.

Hotel Grecotel Amirandes, Gouves

Pohled na hotel Grecotel Amirandes, Gouves

Poloha

5-hvězdičkový hotel Grecotel Amirandes se nachází na řeckém ostrově Kréta, přímo u dvou krásných písečných zátok s plážemi a jedné oblázkové zátoky. Vesnička Gouves je vzdálená cca 2 km, letovisko Chersonissos asi 10 km. Čas od času je třeba počítat s hlukem přistávajících letadel na nedalekém letišti.

Zařízení

Hotel Elounda Bay Palace, Elounda

Krétský hotel Elounda Bay Palace u moře

Poloha

5-hvězdičkový hotel Elounda Bay Palace se nachází přímo u malé zátoky s písečnou pláží, na severním pobřeží řeckého ostrova Kréta. Centrum vesničky Elounda s tavernami a kavárnami je vzdálené asi 1,5 km.

Město Agios Nikolaos s mnoha dalšími nákupními a zábavními možnostmi je cca 10 km daleko. Asi 100 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud pravidelně jezdí spoje do obou míst. Letiště je vzdálené 65 km.

Zařízení

Dovolená v Matale, 2. část

Krétská vesnička Matala na pobřeží
Autor: Rudi Heim

Paralelní ulice k náměstíčku je dnes zastřešená a přeměněná ve skutečnou pěší nákupní zónu. Člověk se tu najednou cítí jako v mnohem větším městě. Podle toho tu ovšem vypadají i ceny. Jídlo nakoupíte v mnoha mini marketech, v pekárně v centru si můžete kromě pečiva koupit také relativně levné pivo a vodu.

Jídlo a pití

Hotel Casa Delfino, Chania

Krétský hotel Casa Delfino

Poloha

5-hvězdičkový hotel Casa Delfino je umístěn na pěší zóně, v samém srdci staré benátské části města Chania na řeckém ostrově Kréta.

V okolí hotelu najdete mnoho kaváren, obchodů a restaurací. Autobusové nádraží se spojením do ostatních částí ostrova je vzdálené asi 10 minut pěšky.

K nejbližší písečné pláži (s hrubým pískem) Nea Chorá půjdete asi 15 minut pěšky, lehátka a slunečníky jsou na ní k zapůjčení za poplatek.

Zařízení

Hotel Annabelle Beach Resort, Anissaras

Krétský hotel Annabelle Beach Resort

Poloha

5-hvězdičkový hotel Annabelle Beach Resort se nachází přímo u dlouhé, písečno - oblázkové pláže v letovisku Anissaras, jedné z nejkrásnějších pláží na řeckém ostrově Kréta.

Do rušného centra města Chersonissos s mnoha nákupními a zábavními příležitostmi je to asi 2 km daleko, do města Heraklion cca 25 km. Asi 100 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka.

Zařízení

Stránky

Kréta na Facebooku

Chania

20.07.2018 - 00:00

Clear skySouthwest, Gentle breeze, 5.1 m/s26°C

0 mm srážek

Tlak: 1008.4 hPa

Heraklion

20.07.2018 - 00:00

Clear skyWest, Light breeze, 1.8 m/s26°C

0 mm srážek

Tlak: 1008.3 hPa

Ierapetra

20.07.2018 - 01:00

Clear skyNorth, Light breeze, 2.1 m/s27°C

0 mm srážek

Tlak: 1007.7 hPa

Předpověď počasí na yr.no.