Jste zde

Domů » Počasí

Počasí v říjnu

Ahoj Přemýšlím o pozdní dovolené někdy od poloviny října a napadla mě Kréta. Chtěla jsem se proto zeptat, jaké bývá v tuto dobu počasí. Máte někdo doporučení, jestli zůstat na východním nebo spíše západním pobřeží?? Moc díky za rady, uvítám cokoliv, co vás napadne o tomto ostrově:) I třeba tipy na výlety apod.

Strávil jsem týden v Hersonissos a další týden v Rethymnonu. Obě jsou to krásná města. Pokud byste se rozhodli pro návštěvu Hersonissosu, je lepší si půjčit auto nebo motorku a vyrazit na výlety po okolí.

Počasí? No byli jsme dvakrát na Krétě v září, takže o říjnovém počasí ti toho moc neřeknu. My jsme měli celkem hezky, i na koupání to bylo, takže si nemůžeme na nic stěžovat. Dle mého názoru oblast Rethymna je moc krásná. My jsme bydleli v malé, typicky řecké vesničce s názvem Panormo, která se nachází asi 22km od Rethymna. Dovolenou jsme si moc užili a každému bych tento ostrov doporučil!!

Ahojky, my byli s rodinou na Peloponésu v říjnu, protože v tu dobu zde bývá velmi hezké počasí. My s manželem příliš velkým teplotám neholdujem, tudíž je pro nás babí léto jasnou volbou. Ani jednou nám během pobytu nepršelo, měli jsme slunečné počasí po celou dobu. Jak říkám, teploty kolem 35 - 40 stupňů, jaké panují v červenci a srpnu fakt nemusím!! Ať vám to vyjde a načerpáte síly:)

Nazdárek, moc díky všem za informace. Prostě to risknem a poletíme!! Už se moc těším, i když je to ještě za dlouho...

Kréta na Facebooku

Chania

26.05.2018 - 01:00

FairSouth-southwest, Light air, 1.5 m/s20°C

0 mm srážek

Tlak: 1012.4 hPa

Heraklion

26.05.2018 - 01:00

Light rain showersWest-northwest, Gentle breeze, 5.3 m/s21°C

0.4 mm srážek

Tlak: 1011.2 hPa

Ierapetra

26.05.2018 - 01:00

Clear skyNorth, Gentle breeze, 3.6 m/s22°C

0 mm srážek

Tlak: 1009.4 hPa

Předpověď počasí na yr.no.